Garanti ve İade  İşlemleri

 

Teslimat

Teslimat süreci ürünün depodan çıkışından itibaren 3-7 iş günüdür.

İade

Vermiş olduğunuz siparişleriniz 14 gün içerisinde değişim ve iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Faturanın arkasında bulunan iade formunu doldurarak aşağıda belirttiğimiz adrese Anlaşmalı kargomuz ile gönderebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünlerin tarafımızca kabul edilebilmesi için ürünü paketinde, kullanılmamış, zarar görmemiş, eksiksiz,faturalı  bir şekilde göndermeniz gerekmektedir. Ürün tarafımızca alındığı andan itibaren kontrolden geçerek detaylar tarafınıza email adresiniz üzerinden bildirilecektir. Ürününüzün takibi ve de iade için oluşacak durumların mesulü olmanız; ürünü neden iade ettiğinize dair bir not ve fatura ile beraber gönderilse ;sorunun tespiti ve çözümü için faydalı olacaktır.

Ürünlerin zarar görmemesi , kullanılmamış olması , tahribata uğramaması ve faturası ile iade edilmesi kabul edilir.

Bivagon.com olarak Tüketici Hakları Kanunu'na uymak yükümlülüğündeyiz.Bu yükümlülükleri yerine getirmekteyiz.

Cayma için Whatsapp hattına ulaşmayı ve de  [email protected]' a mail atmayı unutmayız.  

 
İade etme süresi kaç gündür ? 

 

Tüketici Hakları Tüketici Kanunu Sebep Göstermeden Cayma Hakkı’na göre ürün teslim alınma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade gerçekleştirilebilmektedir.

İptal Durumu

İptal Etmenin gerçekleşmesi için ürününüz kargoya verilmeden  05354648461 numaralı Whatsapp hattımıza 9:30-18:30 saatleri arasında bilgi veriniz.

Ayıplı/iKusurlu Ürün

Ürünlerimizden kaynaklı kusurlardan dolayı yapacağınız iadelerinizi; ürünü teslim aldıktan  14 iş günü içerisinde  iade koşullarımız kapsamında iade yapabilirsiniz.
Ürünün ayıplı/kusurlu sayılabilmesi teknik servislerimiz ve de yetkili servislerimizce karara bağlanır.Kusur tespitinden sonra süreç, garanti kapsamında değerlendirilecektir.
Garanti süreçlerinde karşılaşılabilecek durumları takip etmek için [email protected] ' mail atınız.

Ürünlerin faturalandırılması şirket adına kesilmiş ise iade işlemleri için bivagon.com'dan alınan faturaya karşılık 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

 

 

Firma İsmi: bivagon

Adres: Gebze / Kocaeli

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR